Oferta bonusowa bukmachera Etoto

Pakiet promocyjny oferowany przez legalnych bukmacherów przyjmuje rozmaite formy. Etoto należy do grona firm bukmacherskich, które systematycznie rozszerzają swoje bonusy, stwarzając jeszcze bardziej atrakcyjne środowisko do obstawiania. Jakie promocje Etoto udostępnia dla nowych graczy? Czy ich uzyskanie uzależnione jest od wpisania kodu bukmacherskiego? Czy Etoto stworzył ciekawy pakiet bonusów dla stałych użytkowników serwisu internetowego?

Pakiet promocyjny Etoto dla nowych klientów

Rejestracja konta w Etoto i dokonanie pierwszej wpłaty na depozyt skutkuje przyznaniem powitalnego bonusu. Jego wysokość bukmacher ustalił na 100% wysokości wpłaty, do maksymalnej wartości 1500 zł. Warto zatem wpłacić jak najwięcej środków na początek, aby w pełni wykorzystać atrakcyjność tej promocji. Etoto wymaga, aby środki bonusowe zostały obrócone 6 razy w ciągu 30 dni od wpłaty. Do warunków obrotu zaliczają się zakłady SOLO oraz AKO, a minimalny kurs musi wynosić 2.20. Korzystanie z bonusu powitalnego posiada ograniczenie czasowe- pierwszej wpłaty należy dokonać w ciągu siedmiu dni od rejestracji konta.

Bukmacher Etoto powinien natomiast pomyśleć o oferowaniu nowym użytkownikom bonusy bez depozytu, których na tę chwilę nie ma jeszcze w ofercie. Grę bez udziału własnych środków docenia wielu typerów, którzy uzależniają wybór bukmachera od możliwości przetestowania jego oferty bez ryzyka utraty prywatnych pieniędzy. Podobną funkcję spełnia także zakład bez ryzyka. Etoto przyzwyczaił graczy do wysłuchiwania ich opinii, zatem rozszerzenie pakietu powitalnego jest jak najbardziej możliwe w krótkim czasie.

Oferta Etoto dla stałych graczy

Bonus Etoto dotyczy także stałych użytkowników, którzy regularnie obstawiają zakłady. Bukmacher przygotował dla nich przede wszystkim atrakcyjny program lojalnościowy Etotomania, nagradzający regularne obstawianie rozgrywek sportowych i wirtualnych. Istotę programu stanowi przyznawanie punktów za każdy rodzaj aktywności, obliczanych na podstawie współczynnika. Jego wartość zależy od wysokości przedziału kursowego. Najlepiej punktowane kupony AKO umożliwiają osiągnięcie współczynnika 5, w którym każde wydane 5 zł przerodzi się w 25 punktów Etotomanii. Punktem kulminacyjnym programu staje się osiągnięcie złotego statusu. Na tym poziomie użytkownik otrzymuje 100% bonusu od wpłaty do wysokości 50 zł, a także liczne freebety na pełny pakiet oferty.

Oprócz programu lojalnościowego, bukmacher Etoto udostępnia stały mechanizm cashout. Możliwość wcześniejszego wyjścia z zakładów doceniana jest szczególnie przez typerów, którzy regularnie zawierają kupony AKO obejmujące wiele zdarzeń. Czasem warto wcześniej zakończyć zakład i zrealizować zyski, niż czekać na niepewne rozstrzygnięcie kolejnego meczu, ryzykując utratą zarobionych pieniędzy.

Gdzie znaleźć aktualne informacje o bonusach Etoto?

Pełnowartościowa baza informacyjna o promocjach i ofertach bukmacherów dostępna jest w serwisie Zawód Typer. Warto odwiedzić stronę zawodtyper.pl po najświeższe informacje z rynku zakładów wzajemnych, otrzymując szansę na czerpanie znacznych korzyści z promocji, takich jak kod bonusowy Etoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *